Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2019-09-16
USD 3,9116 -0,01%
EUR 4,3262 -0,31%
CHF 3,9500 -0,27%
GBP 4,8609 -0,20%
Wspierane przez Money.pl
Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2019-09-17 10:39)
WIG Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
WIG20
mWIG40
sWIG80
Wspierane przez Money.pl
Pogoda
Money.pl - Kliknij po wicej
17 wrzenia 2019
rdo: MeteoGroup

Pożyczki hipoteczne

Nie ma chyba formy produktu finansowego bardziej uniwersalnej i pewnej niż ta, jaką są pożyczki hipoteczne, udzielane zarówno prze banki jak i prywatne instytucje finansowe. To doskonały sposób na pozyskanie własnego kapitału i to już w kwocie nawet 110% wartości nieruchomości, którą zastawiamy.
Uniwersalizm ten wiąże się z faktem, że pieniądze uzyskane z takiej pożyczki można przeznaczyć zarówno na budowę domu czy kupno mieszkania, ale także na dowolnie wybrany przez siebie cel – wyjazd zagraniczny, organizację wesela, budowę budynków gospodarskich itp. Pewność takiej pożyczki to natomiast 100% jej bezpieczeństwo, ponieważ zawsze można wykupić odpowiednie ubezpieczenie, które uchroni nas przed sytuacjami życiowymi. W szerszym sensie oznacza to, że przy na przykład stracie pracy pożyczkodawca (bank) rozpatrzy nasz przypadek indywidualnie i rozbije spłatę rat na korzystniejszą formę (dłuższy czas spłaty i mniejsze kwoty), a także odroczy bezpośrednie przejęcie nieruchomości.
Pożyczki hipoteczne charakteryzują się dość niskim oprocentowaniem, ponieważ głównym zabezpieczeniem banku jest nasza zastawiona hipoteka. Dzięki temu przedłuża się też czas kredytowania, a raty są o wiele niższe.

Dodaj komentarz

  

  

  

Możesz użyć tych tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Przepisz poniższe słowa. Możesz tego uniknąć i zarezerwować swój nick rejestrując się.