Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2019-09-16
USD 3,9116 -0,01%
EUR 4,3262 -0,31%
CHF 3,9500 -0,27%
GBP 4,8609 -0,20%
Wspierane przez Money.pl
Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2019-09-17 10:09)
WIG Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
WIG20
mWIG40
sWIG80
Wspierane przez Money.pl
Pogoda
Money.pl - Kliknij po wicej
17 wrzenia 2019
rdo: MeteoGroup

Kredyty mieszkaniowe

Kredyt mieszkaniowy znajduje się w ofercie każdego szanującego się banku i instytucji finansowej. I nie ma się temu co dziwić, zwłaszcza że to najchętniej i najczęściej zaciągania forma zapożyczenia materialnego, które wbrew pozorom całkiem łatwo uzyskać.

Produkty finansowy typu kredytu mieszkaniowego to szansa na zdobycie pieniędzy na budowę lub kupno nowego domu albo mieszkania. Dodatkowo nie trzeba spełniać żadnych dodatkowych formalności – bank od razu przeleje potrzebne pieniądze na konto firmy budowlanej lub osoby sprzedającej nam mieszkanie. Dzięki temu my sami nie musimy trudzić się przelewami i nie pokrywamy ukrytych opłat z nimi związanych. Kredyty mieszkaniowe błędnie stawiane są w jednym szeregu z tymi hipotecznymi, ponieważ różnią się od nich diametralnie celem przeznaczenia. Dzięki tego typu kredytom zakup mieszkania, budowa nowego domu nigdy nie była ta prosta – a co najważniejsze – tak szybka i skuteczna.

Zwykle oszczędności na własny lokal mieszkalny zbiera się latami, teraz wystarczy jedynie wizyta w banku. Ważnym czynnikiem regulującym dobre kredyty mieszkaniowe jest ich oprocentowanie i okres kredytowania. Ponieważ kredyt można pobierać w różnych walutach, oprocentowanie wynosi z reguły 4-11%, okres kredytowania większość banków datuje na 40 lat. Cennym znacznikiem jest fakt, że kredyty mieszkaniowe mogą finansować nawet różnowartość nabywanego lokalu.

Dodaj komentarz

  

  

  

Możesz użyć tych tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Przepisz poniższe słowa. Możesz tego uniknąć i zarezerwować swój nick rejestrując się.