Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2019-07-17
USD 3,8038 +0,45%
EUR 4,2644 +0,15%
CHF 3,8434 -0,11%
GBP 4,7175 -0,08%
Wspierane przez Money.pl
Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2019-07-17 18:59)
WIG Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
WIG20
mWIG40
sWIG80
Wspierane przez Money.pl
Pogoda
Money.pl - Kliknij po wicej
17 lipca 2019
rdo: MeteoGroup

Kredyty gotówkowe

Szybkie, bezproblemowe i przede wszystkim przeznaczone na dowolny cel – właśnie tym charakteryzują się kredyty gotówkowe, które zaciągnąć można w każdym banku a przy tym bez żadnych zaświadczeń. Oczywiście takie udogodnienie wiąże się ze sporym oprocentowanie, oscylującym obecnie w granicach 8-12% w zależności od danego banku. Łatwiej przy tym uzyskać kredyt gotówkowy w swojej instytucji finansowej, ponieważ kredytobiorca ma wtedy do nas większe zaufanie i może na bieżąco monitorować stan naszych finansów.
Kredyty gotówkowe są bardzo różnicowane i sięgają od 500 do ponad stu tysięcy złotych, jednak okres kredytowania nie przekracza zwykle dziesięciu lat (górna granica w roku 2009 wynosiła 8 lat). Można go zaciągnąć bez jakichkolwiek zaświadczeń o dochodach i bez wychodzenia z domu – wszystkie dzieje się drogą elektroniczną, a bank automatycznie przekazuje nam pieniądze przelewem internetowym. Dzięki temu zaoszczędzamy zarówno czas jak i unikamy niepotrzebnych formalności.
Ciekawym rozwiązaniem tej formy kredytowej jest możliwość zaciągnięcia kredytu przekraczającego 20 tysięcy złotych bez żadnych poręczycieli, bez zastawiania hipoteki i bez dodatkowej biurokracji. Decyzja kredytowa wydawana jest jedynie na podstawie okazanej umowy o pracę czy innego dokumentu stwierdzające źródło utrzymania – niekoniecznie z podanymi zarobkami.

Dodaj komentarz

  

  

  

Możesz użyć tych tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Przepisz poniższe słowa. Możesz tego uniknąć i zarezerwować swój nick rejestrując się.